Суперкомедія "Він моя сестра"

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:
Описание:

«Он – моя сестра»

Театральна вистава за участі Анатолія Хостікоєва та Володимира Горянського

10 лютого в Сєвєродонецьку відбудеться вистава «Он – моя сестра», головні ролі в якій грають Анатолій Хостікоєв та Володимир Горянський.

Вистава є безкоштовною для глядачів, вхід за попередньо отриманими запрошеннями.

Професійна комедійна постановка дозволяє інакше поглянути на суспільні стереотипи. Неординарний сюжет спонукає замислитися над тим, що за епатажністю і скандальністю може приховуватися глибока суть людських відносин.

Серйозний чоловік опиняється в ситуації, коли на допомогу приходить лише дивний сусід, який одягається в жіночі костюми і більше схожий на зірку Бродвею.

Неймовірна гра акторів та життєва ситуація, втілена на сцені, змусить глядачів співчувати, сміятися та співпереживати.
Також участь у заході братиме народна артистка України, посланниця толерантності Програми розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні Наталія Сумська, яка виступить з промовою щодо важливості взаєморозуміння у суспільстві.

Для отримання запрошення заповнюйте форму за посиланням: https://goo.gl/forms/RnzrY1qvIpciG6Fo1

Виставу організовує UNDP Ukraine / ПРООН в Україні спільно з Міжнародний Центр Перспективних Досліджень — МЦПД за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv та Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

Захід проводиться в рамках комунікаційної кампанії на підтримку толерантності та взаєморозуміння у суспільстві #ВіднайтиПовагу. Метою проекту є зменшення поляризації суспільних настроїв та посилення діалогу серед різних соціальних груп.

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...