Святковий концерт Академічного симфонічного оркестру до Дня Святого Миколая

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:
Описание:

16 грудня, до Дня Святого Миколая, Луганська обласна філармонія підготувала для улюбленого слухача святкову програму Академічного симфонічного оркестру, насичену чарівною класичною музикою.
Під керівництвом запрошеного диригента Назара Яцківа артисти оркестру виконають програму, до якої увійдуть арії з опер, увертюри до опер та оперет, вальси, марш, полька та інші твори від найвидатніших композиторів світу — Джузеппе Верді, Джоаккіно Россіні, Йоганна Штрауса, Йоганнеса Брамса та інших.
У концерті візьме участь солістка Луганської обласної філармонії, Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів, Олена Босенко. У її виконанні прозвучать арія Лауретти з опери Джакомо Пуччіні «Джанні Скікі», арія «Я хочу танцювати» Імре Кальмана, пісня Джудіти з оперети «Джудіта» Франца Легара та вихідна арія з оперети «Сільва» Імре Кальмана.
Усім шанувальникам класичної музики та всім тим, хто бажає зануритися у неповторну атмосферу святкових чарів присвячується цей концерт!
Ми чекаємо на Вас 16 грудня, о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф'єва.
Диригент – Назар Яцків
Солісти – Олена Босенко /сопрано/
Ведучі концерту – Віталіна Солодка та Ігор Нечипоренко
Квитки можна придбати:
— Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С. Прокоф’єва:
12.12.2017 по 15.12.2017 час — з 12.00 до 17.00
16.12.2017 час – з 16.00 до 18.00
— На сайті «KARABAS.COM» on-line
Ціна квитків – 70, 80, 90 грн.

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...