XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно "DOCUDAYS UA"

Место и время:
Событие уже прошло
Кто пойдет:
Описание:

Головна тема цьогорічного фестивалю «Чотири градуси» присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам стати каталізатором змін і подивитися на питання захисту довкілля з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії, екоакції.

Вхід вільний на всі фільми!

29.11 о 18:30 — Фільм:«Щоденник».

Місце проведення: Громадський майданчик «ХочуБуду».

Денису — 14. Він отримує двійки, рубиться в Доту і шукає себе. “Щоденник — твоє обличчя”, — кажуть йому у школі… але він вирішую завести відеощоденник. Дивимось, що с його вийшло.

30.11 о 18:30 — Фільм: «Паперові зірки»

Місце проведння: Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець».

Аліна і Поліна — дві дівчини які ніколи не бачили одна одну і вперше потрапляють до літнього дітячого табору. Але їх історія не про це…

01.12 о 18:30 — Фільм: «DIXIE LAND».

Місце проведення: Громадський майданчик «ХочуБуду».

Дитячий оркестр Dixieland виконує марш. Учитель слухає. Здається, щастя триватиме вічно. Але дорослішання — невідворотнє. Раптом виявляється, що учитель — смертний, а в друга — свої плани на життя.

02.12 о 18:30 — Фільми:«В іншому світі» та «Домашні ігри».

Місце проведення: Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець».

В іншому світі — одного дня спокійне та досконале життя руйнує новина про те, що Касі вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона повинна вирішити: народити або зробити аборт...

Домашні ігра — фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра.

03.12 о 18:30 — Фільми:«Між іншим» та«У пошуках кращої долі».

Місце проведення: Громадський майданчик «ХочуБуду».

Між іншим — фільм складається з реальних історій українських мігранток в Європі, які розповідають, чому вирішили змінити місце проживання, які мотиви ними керували. Чи справді добре там, де нас немає?

У пошуках кращої долі — кілька випадків трудової експлуатації робітників-мігрантів із країн Східної Європи широко відомі громадськості. У цьому фільмі зображено життя трьох заробітчан.

04.12 о 18:30 «Боротьба Джамали» фільм-закриття мандрівного фестивалю у Северодонецьку.

Місце проведення: Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець».

Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.

Видеоролик:
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...