24 медалі привезли сєвєродонецькі спортсмени-підводники з Чемпіонату України з плавання в ластах

24 медалі привезли сєвєродонецькі спортсмени-підводники з Чемпіонату України з плавання в ластах

24 медалі привезли сєвєродонецькі спортсмени-підводники з Чемпіонату України з плавання в ластах серед юнаків та дівчат, який проходив в м. Бровари (Київська обл.) з 19 по 24 червня цього року. За право поборотися за Чемпіонське звання серед юнаків і дівчат до 18 років на ці змагання з'їхалися найсильніші атлети з усієї України. До того ж, ці змагання були відбірковими для участі у складі національної збірної України на юнацькому Чемпіонаті Європи 2018 р., який відбудеться наприкінці липня у Стамбулі (Туреччина).

17 вихованців сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «САДКО» захищали честь Луганської області на цих змаганнях.

Перший день змагань приніс команді Луганської області одразу 4 срібних нагороди: МСМК Рєзнік Валентина на 400 м плавання в ластах, МС Хрипунова Тетяна на 100 м плавання в біластах і МС Сущенко Володимир на дистанціях 100 і 400 м плавання в ластах. До того ж, Володимир завершив дистанцію 100 м з новим Рекордом України для юнаків до 15 років.

У другий день змагань наші підводники завоювали ще 6 нагород. Спочатку МС Сторчева Катерина і Рєзнік Валентина посіли 2 і 3 місце на дистанції 100 м з аквалангом, потім Хрипунова Тетяна стала другою на 200 м плавання в біластах з новим Рекордом України серед дівчат до 15 років. Дмитро Серебряков став другим на найдовшій дистанції — 1500 м плавання в ластах.

Третій день змагань став найбільш успішним для сєвєродонецьких спортсменів. Одразу 3 золотих медалі завоювали вони в нелегкій боротьбі. Перше «золото» принесла нашій команді Сторчева Катерина на 400 м плавання з аквалангом, «срібло» у Рєзнік Валентини. Потім Тетяні Хрипуновії не було рівних на 400 м плавання в біластах, а Анфімова Анна була третьою на цій же дистанції. На 50 м плавання у ластах відзначилися Сущенко В., який був другим, і Рєзнік В. — третє місце. Заключною дистанцією цього дня була естафета 4 по 200 м, і тут не було рівних команді Луганської обл. серед дівчат у складі Рєзнік В., Шуліка, К і Сторчева К., а юнацька команда з Сєвєродонецька у складі Серебряков Д, Шведов Е., Кудін С. і Сущенко В. завоювала «бронзу».

Ще 6 нагород в скарбничку Луганській обл. додали спортсмени в четвертий день Чемпіонату. Так, Валентина Рєзнік була першою на фініші 50 м пірнання, Кудін Станіслав став другим серед юнаків. 2 «срібла» принесли Рєзнік В. і Сущенко В. з дистанції 800 м плавання в ластах. І заключні срібні нагороди вибороли сєвєродонецькі підводники на естафеті 4 по 100 м як серед дівчат, так і серед юнаків.

Усього на рахунку збірної Луганської області 24 нагороди — 4 «золота», 4 «бронзи» та 16 срібних медалей!

Рішенням тренерського комітету Федерації Підводного Спорту України за підсумками цього Чемпіонату до складу національної збірної України включено одразу 5 спортсменів з Луганської області — це МСМК Рєзнік Валентина, МС Сущенко Володимир, МС Сторчева Катерина, МС Хрипунова Тетяна і Серебряков Дмитро (тренують спортсменів Золотов О.Ю. і Полчанова Т.А.).

www.sed-rada.gov.ua/novini-mista/sportivna-mozayika_03-07-2018

  • 20:25
  • 186
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...