На Луганщині стартує проект «Кольоровий схід»

На Луганщині стартує проект «Кольоровий схід»

05 липня у приміщенні Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» відбулась прес-конференція – презентація проекту «Кольоровий схід» ГО «ДРІМ ТАУН», який реалізується за фінансової підтримки USAID UCBI II.

У прес-конференції взяли участь: Михайло Буднік, голова ГО «ДРІМ ТАУН», Денис Черняк, PR-менеджер ГО «ДРІМ ТАУН», Дмитро Орлянський, куратор фестивалів «Кольоровий схід», Ян Птушко, художник проекту «Кольоровий Схід», журналісти та представники громадськості.

«Протягом липня-серпня 2018 року громадська організація «ДРІМТАУН», в рамках Проекту USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), реалізує у Луганській області проект «Кольоровий схід». Нами було обрано 5 населених пунктів – Троїцьке, Рубіжне, Біловодськ, Старобільськ та Сєвєродонецьк, де буде створено по одному оригінальному муралу та проведено фестивалі, що сприятиме ширшому залученню мешканців громад до впорядкування та вшанування своїх міст. Головною особливістю проекту є сприяння самовираженню людини через малюнки, зміна візуального сприйняття міст, втеча від буденності та депресії, що домінують у промисловому регіоні» — розповівМихайло Буднік.

Створювати мурали будуть митці з Луганської області, які визнані не тільки в Україні, але і в багатьох країнах Європи. Одним з художників стане молодий та талановитий художник з Сєвєродонецька – Ян Птушко.

Варто зазначити, що наразі усі бажаючі мають можливість вибрати ескіз муралу для всіх п’ятиміст. Для цього потрібно зайти на офіційну сторінку проекту «Кольоровий схід» у соціальній мережі Facebook, подивитись запроновані варіанти та проголосувати за ескіз, який сподобався більше.

Важливою частиною проекту «Кольоровий схід» є проведення фестивалів. Більш детальніше про них розповів Дмитро Орлянський.

«Громадська організація «ДРІМ ТАУН» довгий час займалась втіленням у життя подібного проекту. Нарешті нам вдалось, при допомозі партнерів, втілити задумане та розпочати реалізацію. Проект «Кольоровий схід» перш за все націлений на активне залучення молоді до творчості, розкриття у людині її творчих здібностей та навичок. На фестивалях усіх бажаючих очікують наступні заходи: презентація проекту, майстер класи з художниками, різноманітні конкурси та вікторини, виступи діджеїв та інше. Ми зараз знаходимось у фінальній частині організації, але вже можемо запевнити, що це буде яскраве та драйвове дійство, яке не залишить байдужим практично нікого. Слідкуйте за афішами та анонсами!»

Фіналом проекту «Кольоровий схід» стане масштабний фестиваль у Сєвєродонецьку. Як говорять автори проекту, на цьому фестивалі буде багато цікавинок, зокрема планується виступ відомої рок-зірки України.

«ДРІМ ТАУН» — громадська організація з Сєверодонецьку, яка протягом останніх кількох років працює над об’єднанням спільнот для покращення життя у місті. UCBI взаємодіяв з Dream Town у рамках проекту, за яким було створено перший мурал в Сєверодонецьку, а також проведено два масштабні загальноміські заходи.

  • +1
  • 18:35
  • 190
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...