У Сєвєродонецьку планується придбати дев`ять одиниць спецтехніки (ОНОВЛЕНО)

У Сєвєродонецьку планується придбати дев`ять одиниць спецтехніки (ОНОВЛЕНО)

3 травня 2018 року виконком міської ради вирішив винести на розгляд сесії Сєвєродонецької міської ради пропозицію про надання дозволу комунальному підприємству „Сєвєродонецьккомунсервіс” на укладання договору фінансового лізингу для придбання дев`яти одиниць спецтехніки та обладнання. Рішення № 293 від 03.05.2018 р. опубліковано на сайті міської ради.

Згідно рішенню планується розглянути на сесії міської ради дозвіл підприємству на укладання договору фінансового лізингу для придбання дев`яти одиниць спецтехніки та обладнання з правом викупу на суму, що не перевищує 10 000 000 гривень (десять мільйонів гривень. 00 коп.) з ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» на таких умовах: авансовий платіж – не більше 30 %від суми договору фінансового лізингу; відсоткова ставка – не більше 19 % річних; строк лізингу – 60 місяців; погашення лізингових платежів та відсотків – щомісячно рівними частинами; страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Заплановано придбання універсальної машини дорожньої комбінованої для прибирання снігу і посипання доріг піском. Це дозволить зимою швидко реагувати та прибирати сніг власними силами. Нагальним буде придбання сміттєвозів і спецтехніки для поточного ремонту доріг. Це дозволить місту оперативно реагувати на пошкодження дорожнього покриття і у найкоротші строки виконувати ямковий ремонт.

Планується також надати підприємству„Сєвєродонецьккомунсервіс” кошти з міського бюджету на поповнення статутного капіталу для сплати першого внеску за договором фінансового лізингу та витрат зі страхування майна.


  • 20:15
  • 496
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...