В Сєвєродонецьку обговорили проблеми і перспективи громадського транспорту

В Сєвєродонецьку обговорили проблеми і перспективи громадського транспорту

Економічно обгрунтований тариф в тролейбусі Сєвєродонецька — 16 гривень. Про це повідомив Андрій Ширшиков, завідувач сектора транспорту та зв'язку Департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міськради в ході роботи прес-клубу з журналістами Сєвєродонецька.

«Якщо говорити про тролейбусне управління, воно у нас давно вже збиткове, знаходиться на постійній дотації з міського бюджету, абсолютно не приносить прибутку. Зараз взагалі стоїть питання про його існування», — заявив Андрій Ширшиков.

Вартість разового квитка на проїзд в тролейбусі підвищиться до трьох гривень з 1 квітня 2018 року. Крім того, підніметься ціна абонемента для проїзду в тролейбусі на одну людину в місяць до 240 гривень.

Підняття тарифу не змінить ситуації, тому що попереднє підвищення тарифу зменшило пасажиропотік людей не пільгових категорій, вважає чиновник. Зміст тролейбусного парку обходиться в копійку платникам податків. У минулому році місто витратило на це двадцять мільйонів гривень.

Сєвєродонецьке АТП 10920 має намір підвищити вартість проїзду в міських маршрутних таксі до п'яти гривень з 1 квітня 2018 року, обумовлюючи це зростанням цін на паливно-мастильні матеріали і запчастини, а також зростанням мінімальної заробітної плати.

Чи підвищиться якість обслуговування з підвищенням цін — поки невідомо. За словами Андрія Шіршікова, основні скарги на роботу маршрутних таксі — це небажання деяких водіїв возити УБС, бабусь.

«На жаль, механізму контролю та штрафів у мене, як у представника міськради, немає, — каже Андрій Ширшиков, — Але вони є у Укртрансбезпекі, у Нацполіціі, з якими у нас тісна робота». Роботу може змінити конкурс перевізників, який буде скоро проводитися Сєверодонецькою міськрадою.

  • 12:50
  • 194
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...