Дзюдоїсти Сєвєродонецька вибороли медалі на обласних змаганнях

Наприкінці березня у м. Рубіжному відбулася відкрита першість з дзюдо серед юніорів до 21 року.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Рубіжного, Лисичанська, Лиману, Краматорська, Троїцька, Краснорічинська, Сватового та Сєвєродонецька. Усього — понад 90 учасників.

Вихованці КДЮСШ 1 показали гарний результат на цих змаганнях. Мороз Данило посів 2 місце в ваговій категорії 81 кг, Жуков Олександр — 3 місце.

У цій же залі одночасно проходила відкрита першість «Луганської Федерації дзюдо».

Вихованці КДЮСШ 1 здобули 7 золотих медалей: Казанник Анастасія, Величко Максим, Аскеров Руслан, Тулинов Тимур, Макешин Назар, Кісільов Олег та Лихач Микита. 2 срібла: Величко Матвій та Петров Марк. А також сєвєродонецькі дзюдоїсти вибороли 4 бронзових медалі.