На площі Перемоги відбудеться захід "Насильству немає виправдання"

На площі Перемоги відбудеться захід "Насильству немає виправдання"

04 квітня 2018 року з 14.00 до 16.00 на площі Перемоги «ООН Жінки» та Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» планує проведення інформаційного заходу в рамках кампанії «Насильству немає виправдання»

Захід відбудеться в рамках спільного проекту ООН Жінки та ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», який фінансується Європейським Союзом» з активним залучення хлопців та чоловіків, які разом з поліцейськими покажуть, що вони відмовляються виправдовувати насильство щодо жінок!

Запрошуються усі бажаючі!

«ООН Жінки» та МБФ «Українська фундація громадського здоров'я» проводять захід з активним залученням хлопців та чоловіків у рамках інформаційно кампанії «Насильству немає виправдання», яка реалізується в рамках спільного проекту ООН Жінки та ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», який фінансується Європейським Союзом.

Метою інформаційної кампанії є підвищення довіри до поліцейських та формування культури нульової толерантності до насильства. Також кампанія закликає до звернення за допомогою у випадку, якщо людина потерпає від домашнього та гендерно-зумовленого насильства, або стає його свідком.

Гендерно-зумовлене та домашнє насильство — надзвичайно серйозна проблема в українських сім'ях, яка дуже часто залишається прихованою. В умовах конфлікту та переміщення населення підвищений рівень стресу та труднощів виливається у зростання цього явища.

Сучасна реформа Національної поліції спрямована на те, щоб налагодити взаємодію поліції та громади на партнерських засадах, яка базуватиметься на взаємній довірі та спільній відповідальності щодо реагування та протидії насильству.

Про захід

Заплановано проведення інформаційного заходу в рамках кампанії «Насильству немає виправдання» з активним залучення хлопців та чоловіків, які разом з поліцейськими покажуть, що вони відмовляються виправдовувати насильство щодо жінок!

Перед заходом буде організовано прес-брифінг для ЗМІ за участі експертів кампанії, поліцейських та представників місцевої влади. До участі запрошуватимуться усі місцеві медіа, через сюжети та статті меседжі буде поширено по області.

  • 11:00
  • 294
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...