ЮНІСЕФ продовжує надавати допомогу дитячим садкам Сєвєродонецька (ВІДЕО)

ЮНІСЕФ продовжує надавати допомогу дитячим садкам Сєвєродонецька (ВІДЕО)

Завдяки плідній співпраці з «ЮНІСЕФ», дошкільна освіта Сєвєродонецька виходить на новий якісний рівень. За час співпраці було капітально відремонтовано три дитячих садочка: № 37, 38 і 41. Також прибано нове приладдя, іграшки та навчальний матеріал. У найближчий час саме у вищевказаних ДНЗ з'являться нові інклюзивні дитячі групи для виховання дітей з особливим потребами.

«Сьогодні велику увагу держава приділяє розвитку та навчанню дітям з особливими потребами. У цьому питанні відділ освіти плідно спіпрацює з міжнародною організацією „ЮНІСЕФ“. Було зроблено капітальний ремонт у трьох дитячих садках. Планується, що до кінця березня, будуть створені дитячі групи у цих садках для дітей з особливими потребами. Також ці групи будуть забезпечені усім необхідним обладнанням для роботи, а це меблі, іграшки, навчально-посібний матеріал» — розповіла начальник віддлілу освіти Ольга Каширіна.

Міжнародна організація подбала і про підготовку педагогів, які будуть працювати в інклюзивних групах. Вони вже пройшли навчання на спеціальних тренінгах за підтримки ЮНІСЕФ.

Детальніше у відео телеканалу «СТВ»


  • 12:26
  • 264
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...