У Сєвєродонецьку триває акція "Валентинка для воїна"

У Сєвєродонецьку триває акція "Валентинка для воїна"

У навчальних закладах міста триває акція «Валентинка для воїна».

Про це повідомляє офіційний сайт Сєвєродонецького методичного центру.

«Наближається свято — День Святого Валентина. Цього дня заведено дарувати подарунки і листівки у формі сердечка людям, яких ви любите та яким вдячні.

У цей нелегкий для нашої країни час десятки тисяч воїнів на передовій, ризикуючи життям, забезпечують нам мир та впевненість у завтрашньому дні, захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

З метою виховання патріотизму у дітей та почуття гордості за свою країну, моральної підтримки наших воїнів запрошуємо вас долучитися до участі у міській благодійній акції «Валентинка для воїна». Йдеться мова у листі до керівників навчальних закладів начальника відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Каширіній О.Г.

Акція стартувала 01 лютого та триватиме до 10 лютого 2018 року.

У рамках акції діти та небайдужі дорослі мають можливість передати воїнам на передову валентинки, дитячі малюнки, вітальні листівки з побажаннями перемоги, теплими словами підтримки, а також, по можливості, маленькі подарунки, фрукти, солодощі та інші смаколики.

Святково оформлені конверти, посилочки будуть передані волонтерам для відправлення їх до місць, де несуть службу наші захисники.

Нехай дитячі валентинки і побажання зігріють серця наших воїнів!

  • 10:00
  • 257
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...