Сергій Зарецький: "Міська влада відкрита для співпраці з іноземними та місцевими організаціями!"

Сергій Зарецький: "Міська влада відкрита для співпраці з іноземними та місцевими організаціями!"

24 січня в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький провів зустріч з представниками Management Systems International – американською організацією, орієнтованою на міжнародну співпрацю і розвиток.

Технічний директор MSI Світлана Вінборн розповіла про конкурсну програму, що спрямована на надання допомоги органам місцевого самоврядування щодо підвищення ефективності їх роботи, на розвиток соціального підприємництва, розвиток інформаційного середовища, допомогу в наданні соціальних і адміністративних послуг тощо.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький наголосив: «У нас є позитивний приклад співпраці ЦНАП з USAID, який дозволяє удосконалювати роботу і покращувати процес надання послуг населенню, вдалою була й співпраця з USAID щодо проведення енергоаудиту типових будівель Сєвєродонецька».

Під час діалогу обговорювалися старт громадського бюджету у Сєвєродонецьку, стратегія розвитку міста, інвестиційно привабливі напрями, питання стосовно внутрішньо переміщених осіб та інше.

Підбиваючи підсумки бесіди, Сергій Зарецький прокоментував: «Відбулася зустріч з представниками організації, які не на словах зацікавлені в розвитку нашого міста. Визначили проблемні питання, вирішувати які будемо вже найближчим часом. Міська влада відкрита для співпраці з іноземними та місцевими організаціями, які готові до конструктивної роботи!».

sed-rada.gov.ua/novini-mista/sergiy-zareckiy-proviv-zustrich-z-predstavnikami-management-systems-international_25-01-2018

  • 14:25
  • 124
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...