Чотири тисячі родин з Луганщини отримають допомогу від Папи Римського (ФОТО)

Чотири тисячі родин з Луганщини отримають допомогу від Папи Римського (ФОТО)

У рамках благодійної акції «Папа для України», що проходить на Луганщині, 22 січня у Попасній 120 сімей отримали набори з ковдри та пледа. Загалом гуманітарний проект Папи Римського Франциска охопить 4 тисячі родин з Луганщини.

На лінії розмежування благодійники допомагають сім’ям з дітьми віком до 3 років. Насамперед самотнім матерям, родинам, де є прийомні діти чи діти з інвалідністю, сім’ям, які опинились у складному фінансовому становищі.

– Ми видаємо продуктові набори, дитячу гігієну, набори для новонароджених – у нас заплановані в рамках проектної діяльності роздача 200 наборів для новонароджених та 200 наборів жінкам для пологів. Також ми будемо здійснювати ремонтні роботи як у “сірій зоні”, так і в Старобільську, Старобільському районі та Сєвєродонецьку. Також ми видаємо для тисячі сімей уздовж лінії розмежування набори індивідуальних потреб для підготовки до зими – ковдри, пледи, – розповіла журналісту “UA: ДОНБАС” координаторка проекту «SOS Дитячі містечка», що бере участь в акції, Катерина Дуванська.

На цьому тижні гуманітарну допомогу отримають сім’ї у Попаснянському, Станично-Луганському та Новоайдарському районах. Акція триватиме до кінця березня.

За інформацією сайту www.uadonbas.com

  • 18:20
  • 258
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...