У міському парку з'явився великий дитячий ігровий комплекс (ФОТО)

У міському парку з'явився великий дитячий ігровий комплекс (ФОТО)

Сьогодні, 20 січня, у міському парку презентували новий ігровий комплекс. На дитячому святі панувала святкова атмосфера: розважальні конкурси, солодкі подарунки, веселі аніматори, горячий чай та гарний настрій, який був не лише у малечі – батьки з великою охотою приєднувалися до веселощів.


У святі взяв участь народний депутат Сергій Шахов, заступник голови обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь та представники міської влади: міський голова Валентин Казаков, в.о. першого заступника Сергій Зарецький та заступники Олексій Ярош та Григорій Пригеба. Вони спілкувались з людьми, взяли участь у програмі свята та презентувалі усім присутнім дитячий ігровий комплекс. Новий майданчик — це шведська стінка, гойдалки, гірка, будиночки, пісочниця та ін. Варто зазначити, що все обладнання перевірено та сертифіковано за європейскими нормами безпеки.

Діти одразу випробували на міць майданчик. Батьки та гості заходу висловлювали щирі слова подяки офіційним гостям за турботливій підхід до дитячого вуличного дозвілля.


Програму для малечі підготували дитячі колективи СДЮК «Юність» та міського Палацу культури. Музика, хороводи та конкурси додавали святу казковості, а присутнім — ще більше бурхливих та радісних емоцій.

Ольга, місцева жителька:

«Ми, мешканці „старої“ частини міста, давно мріяли про появу сучасного ігрового комплексу, щоб у наших дітей була можливість весело та безпечно проводити дозвілля біля домівок. Хочу подякувати народному депутату Сергію Шахову, міській владі, за такий подарунок!»

Юра, школяр:

«Дуже радий, що біля мого дому тепер є такий майданчик. Буду тепер з друзями тут гуляти та відпочивати. Це дуже круто!».

  • 18:37
  • 466
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...