Громадський бюджет Сєвєродонецька: на реалізацію ідей містян буде виділено 5 млн. грн.

Громадський бюджет Сєвєродонецька: на реалізацію ідей містян буде виділено 5 млн. грн.

12 січня відбулось перше засідання Координаційної ради з питань впровадження громадського бюджету у м. Сєвєродонецьку. Було затверджено положення, обрано голову та секретаря ради. Очолила колегіальний орган начальник фінансового управління міської ради Марина Багрінцева, а обовязки секретаря були покладені на Віру Попсуй, голову правління «САРГу». Громадський бюджет впроваджується при підтримці українсько-польської фундації ПАУСІ.

На засіданні координаційної ради також затвердили офіційний логотип громадського бюджету Сєвєродонецька. Виглядає він так:

Крім того присутні члени координаційної ради затвердили календарний план:

— до 10 лютого проводитиметься рекламна компанія у місті;

— до 10 березня будуть прийматимуться роботи та проекти від громадян;

— з 10 травня по 31 жовтня обрані сєвєродончанами проекти будуть реалізовуватись.

Координаційна рада займатиметься аналізом поданих робіт та обранням претендентів на громадське голосування.

Проекти будуть поділятись на малі, від 250 тис. грн. і великі, що коштуватимуть до 0,5 млн. грн. Їх може подавати будь-який громадянин України старше 16 років, але не більше 3 проектів від автора за бюджетний рік. Проекти можна буде подавати як в електроному вигляді, так і в паперовому.

«За проект можуть голосувати особи, віком від 16 років, які є членами територіальної громади міста Сєвєродонецька. Але з огляду на те, що в нашому місті значна кількість внутрішньо переміщених осіб, тому ми ввели норму, яка діє тільки в Сєвєродонецьку, що переселенці, які мають довідку про взяття на обліку у соцзахисті, також зможуть проголосувати» — підкреслила Марина Багрінцева.

«Сьогодні світ дуже швидко розвивається. Наше місто не є винятком. Впровадження громадського бюджету — це можливість для активних людей висловити свої їдеї по розвитку нашого міста та втілити їх у життя. Важливо, щоб ці проекти не просто були реалізовані, а щоб вони були реалізовані якісно, щоб усі ми від цього отримали задоволення, як користувачі, щоб люди, які живуть у Сєвєродонецьку, раділи нашій спільній праці, бо ми на це будемо використовувати гроші громади» — прокоментував Сергій Зарецький, в.о. першого заступника міського голови.

Володимир Каминін

  • 11:02
  • 657
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...