Триває збір підписів за перейменування вулиці міста на честь загиблого Сергія Самарського

Триває збір підписів за перейменування вулиці міста на честь загиблого Сергія Самарського

На інтернет-порталі єдиної системи місцевих петицій триває збір підписів за перейменування вулиці міста на честь загиблого Сергія Самарського.

4 грудня в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький виступив з ініціативою перейменувати вулицю Сєвєродонецька на честь загиблого депутата Сергія Самарського. У той же день на сайті єдиної системи місцевих петицій був організован збір підписів.

Станом на сьогодні, з потрібних 300 підписів, петиція набрала лише 70. До кінця збору залишилось ще 30 днів.

ЯК ПІДПИСУВАТИ ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ ДО СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

1. Щоб проголосувати за ту чи іншу електронну петицію або створити свою, мешканцю міста потрібно зареєструватися на сайті e-dem.in.ua. Тут у переліку громад потрібно знайти своє місто Сєвєродонецьк. Для зручності містян подаємо посилання на сторінку нашого міста.

2. У правому верхньому кутку підкреслено: увійти або зареєструватись. Якщо ви вперше берете участь у голосуванні, то вам потрібно натиснути зареєструватись.

3. Далі з'явиться форма, яку потрібно заповнити. Тут вказуєте своє прізвище, ім'я, по-батькові, електронну адресу та номер мобільного телефону. Саме ідентифікація через активний номер телефону дозоляє уникнути фальсифікацій та масовому голосуванню від однієї особи. Коди підтвердження вам прийде на ваш мобільний після того, як ви вказали номер телефону й натиснули на жовту кнопку «отримати SMS — код».

4. На цій ж сторінці, трохи нижче, вказуєте пароль, який потрібно обов'язково запам'ятати. Його потрібно вводити щоразу, коли будете голосувати на сайті електронних петицій.

5. Далі підтверджуєте, що ви не робот і тиснете жовту кнопку «Переглянути реєстраційні дані».

6. Реєструєтесь. На електронну адресу вам приходить лист про підтвердження реєстрації. Вам потрібно просто перейти за вказаним у ньому посиланням. А потім повернувшись на початкову сторінку сайту електронних петицій, уже натиснути на кнопку увійти.

7. З допомогою електронної адреси і паролю ви входите на свою сторінку.

8. Тут уже можна переглядати усі петиції вашого міста й голосувати за ті, які хочете підтримати. Обираєте відповідну петицію, з нею детальніше знайомитесь і голосуєте за неї, натиснувши кнопку «підписати петицію».

«2 листопада 2017 року був жорстоко вбитий депутат сєвєродонецької міської ради, радник міського голови, уповноважений по боротьбі з корупцією, журналист та громадський діяч Самарський Сергій Вікторович. На протязі багатьох років він був послідовним борцем з корупцією в Сєвєродонецьку. Відомий своєю непримиримістю до проявів сепаратизму та корупції. Вважаємо що перейменування вулиці м.Сєвєродонецьк на його ім»я зможе показати вдячність громади Сергію Вікторовичу Самарському за його багаторічну працю на користь Сєвєродонецька, а також увіковіче пам«ять про нього серед містян.»

Просимо підтримати вищевказану петицію!


  • -4
  • 09:52
  • 86
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...