Сєвєродонецький дитсадок № 43 готується до відкриття (ФОТО)

Сєвєродонецький дитсадок № 43 готується до відкриття (ФОТО)

28 грудня у дитячому садочку № 43 відкриють перші чотири дошкільні групи.

У цьому році у закладі розпочалась масштабна реконструкція. Тут замінили старі дерев’яні вікна на металопластикові, зробили нову систему опалення, каналізацію, змонтували нові внутрішні електричні мережі. Будівельники утеплили підлогу, виклали плитку та постелили линолеум. За рахунок міського бюджету були придбані нові меблі, іграшки, навчальний матеріал, посуд та інше. Готові до роботи санузли, харчоблок, господарські приміщення. Заклад розраховано на 320 дітей.Вже у лютому 2018 року ДНЗ № 43 відкриє свої двері для перших маленьких сєвєродончан.

Завдяки народному депутату України Сергію Шахову і меценату та підприємцю Анатолію Дєточці, сьогодні навчальний заклад отримав нові та якісні бойлери. Це дозволить забезпечити заклад гарячою водою цілий рік.

«Ми дуже раді, що вже незабаром у нашому садочку будуть відкриті перші чотири дошкільні групи. Для підростаючого покоління групи обладнані усім необхідним: сучасними іграшками, новими меблями та різноманітним обладнанням.

Сьогодні ми отримали нові бойлери, завдяки народному депутату Сергію Шахову та меценату Анатолію Дєточці. Це суттєвий внесок у розбудову нашого навчального закладу, за який ми дуже вдячні» — розповіла Наталія Анатоліївна, директор ДНЗ № 43.

Варто зазначити, що відразу після отримання нових бойлерів спеціалісти приступили до їх встановлення.


Володимир Каминін
  • 18:08
  • 143
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...