В Сєвєродонецьку відбувся Відкритий Кубок області з важкої атлетики

16.12.2017р. в м. Сєвєродонецьк відбувся Відкритий Кубок області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, до 15 років (2002р.н.) та доросліше. У змаганнях взяли участь понад 140 спортсменів з Сєвєродонецька, Новопскова, Кремінної, Петропавлівки, Сватового, Рубіжного та Біловодська. Серед чоловіків команда посіла перше місце. В особистій першості наші спортсмени показали високі результати.

Серед юнаків до 13 років срібними призерами стали Данило Запорожський та Данило Кошовий. Данило Леус завоював бронзу.

Серед юнаків до 15 років Гліб Ферт став чемпіоном у ваговій категорії 56 кг з результатом 127 кг. У в/к 62 кг Ілля Махнутін став срібним призером, Михайло Артуров – бронзовим.

Серед дорослих у в/к 62 кг Геннадій Шахов посів 3 місце. У в/к 85 кг Станіслав Кулєш завоював срібло, а Валентин Тіщенко – бронзу. Сарибек Мартиросян посів 2 місце у змаганнях, Олександр Логачов став третім. Богдан Бурячек став переможцем у в/к 105 кг з сумою двоборства 377 кг. Денис Назарько у в/к +105 кг став срібним призером. Юрій Кочетов став чемпіоном у в/к +105 кг.

Підготували спортсменів Микола Дмитрович Воденіков та Андрій Григорович Кравець.