Сєвєродонецькі пластуни передали мерії Вифлеємський вогонь миру (ФОТО)

Сєвєродонецькі пластуни передали мерії Вифлеємський вогонь миру (ФОТО)

Сьогодні, 26 грудня, представники Сєвєродонецького осередку Національної скаутської організації «Пласт» передали керівництву та працівникам Сєвєродонецької міської ради Вифлеємський вогонь миру.

Ця акція започаткована у 1988 році Австрійською телерадіокомпанією як благодійне дійство донести світло до людей з символічного місця народження Ісуса Христа – Віфлеєму. Як вважається, цей вогонь — спомин про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, очищенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію. До різних куточків світу вогонь передається з рук у руки. В Україні за надходження вогню до максимально можливої кількості людей піклується Національна скаутська організація «Пласт».

З нагоди цієї події в малій залі міської ради зібралося керівництво та працівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та громади міста.

«Дійсно, це вже є добра традиція, що Вифлеємський вогонь через усі свята присутній у міській раді. Цей вогонь має дуже велику силу – він оберігає і він надихає. Я радий привітати всіх, хто може прийняти цей вогонь миру саме у цій будівлі, де вирішується доля нашого міста і громади. Коли ми розпалюємо цей благодатний вогонь, нас об’єднує спільна мрія про краще майбутнє Сєвєродонецька та України», — сказав Сергій Зарецький, в.о. першого заступника міського голови.

Заступник міського голови Олексій Ярош подякував скаутам за візит та привітав їх з прийдешніми новорічними святами.

«Я пишаюся тим, що у нашому місті є осередок такої поважної організації, та маю за честь приймати Віфлеємський вогонь. Впевнений, що він стане символом миру та злагоди в сєвєродонецькій громаді. Бажаю усім у Новому році здоров’я, миру та щастя!», — привітав присутніх Олексій Ярош.

Вифлеємський вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим нам асоціюється Різдво. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається у церкві до Йордану, а потім його можна погасити.

  • 13:41
  • 166
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...