"Фотомагія" у Маріуполі. День другий (ФОТО)

"Фотомагія" у Маріуполі. День другий (ФОТО)

Сьогодні, у день святого Миколая, учні гуртка «Фотомагія» СДЮК «Юність» на чолі з керівником Оленою Нєхаєвою продовжили знайомитися з Маріуполем і навчатися мистецтву фотографії.

Варто додати, що гурток «Фотомагія» продовжує свою подорож Україною майже півтори року. За цей час сєвєродонецькі фотоаматори відвідали Львів, Полтаву, Херсон, Київ, Дніпро та інших міста країни. Теперь це Маріуполь — чудове місто на березі Азовського моря.

З самого ранку фотографи відправились до міського тролейбусного депо, де побачили процес випуску транспорту на лінію, ремонт тролейбусів та прикрашення машин до новорічних свят.


Далі екскурсія продовжилась у будівлі комунального підприємства «Марупольське трамвайно-тролейбусне управління».

Вся робота та контроль за транспортом відбувувається у елктронному режимі. Завдяки спеціальній програмі муніципальний транспорт та навіть приватні перевізники чітко придержуються графіку. Марупольці через Інтернет можуть відстежувати рух транспорту у режимі реального часу. Система допомагає вибрати необхідний транспорт, місця зупинок і час прибуття трамваю, тролейбуса чи автобуса. Весь міський і приватний транспорт обладнаний GPS — навігаторами, які і передають усю необхідну інформацію в діспетчерський пункт МТТУ.

Наступною зупинкою «Фотомагії» стало підприємство КП «Комунальник», яке займається збором та переробкою твердих та побутових відходів.


Під час екскурсії по підприємству увазі фотоаматорів були представлені: контейнерний парк та засоби механізації. Також відвідувачі ознайомилися з матеріально-технічною базою: адміністративними приміщеннями, авторемонтним ділянкою, господарським учасником, побутовими приміщеннями, кімнатою прийому їжі та ін.

Було багато цікавого. Це і нові машини для збору сміття, універсальні контейнери, кімнати відпочинку працівників і навіть спортивний зал. Заступник директора підприємства поділився приємною новиною: наприкінці листопада підприємство купило 4 пилососа для підмітання центральних вулиць міста. Фотографи відобразили діяльність працівників, роботу підприємства у свої світлинах.

Вечером на фотоаматорів чекали справжні дива — відкриття катка та новорічної ялинки, а також зустріч з міським головою.

Сєвєродончани мали змогу побачити відкриття одного з найдорожчих проектів маріупольської мерії. На площі Свободи розпочав працювати каток, в який вклали рекордні 3 млн гривень. Грандіозне відкриття ковзанки на площі почалося після концерту, який підготували міські колективи.

Крім того, на площі розмістився новорічний ярмарок і різдвяні сани, також маленькі жителі змогли погуляти в ялинковому лабіринті. Вже на самому крижаному полі став сюрпризом виступ фігуристів і хокеїстів дублюючого складу хокейної команди «Донбас». 45 дітей спеціально приїхали з Дружківки.


Саме біля катка відбулась зустріч фотоаматорів з міським головою Маріуполя Вадимом Бойченко.

«Наша мета – знайомство з Маріуполем, встановлення дружніх зв’язків. Діти отримають професійні навички та познайомляться з чудовим містом на березі Азовсього моря. Дякуємо Вам за теплий прийом!», — подякувала міському голові керівник фотостудії Олена Нехаєва та подарувала фотокартину одної з учениць. У свою чергу Вадим Бойченко подякував сєвєродончанам за візит та побажав «полюбити Маріуполь від щирого серця».

У 17:00 на Театральній площі відбулось відкриття головної ялинки міста. Учні гуртка мали змогу сфотографувати сяйво ілюмінацій, піротехнічне шоу, резиденцію Діда Мороза. Для усіх присутніх на площі була підготовлена новорічна казка, концерт та конкурси.

Другий день перебування фотоаматорів у Маріуполі видався дуже насиченим. Багато емоцій, вражень, фотографій та нові вміння, навички та знайомства.

Начерзі день третій....

Володимир Каминін

  • 22:12
  • 187
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...