"Фотомагія" у Маріуполі: цікава екскурсія містом і спілкування з фотоаматорами (ФОТО)

"Фотомагія" у Маріуполі: цікава екскурсія містом і спілкування з фотоаматорами (ФОТО)

У рамках проекту «Фотопрактика по всій Україні», студія «Фотомагія» на базі Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність», 18 грудня прибула до Маріуполя. Свій перший день перебування юні фотоаматори розпочали з екскурсії містом.

«Наша мета – знайомство з місто Маріуполь, встановлення дружніх зв’язків, та головне ж – все-таки навчання. Діти отримають навички нічної зйомки та довгої витримки», — поділилася Олена Нехаєва.

Так, фотомитці разом з керівником гуртка Оленою Нєхаєвою вирушили до найстарішого краєзнавчого музею у Донецькій області — Маріупольского. Цей заклад розпочав свою роботу у далекому 1920 році. Учні фотостудії побували у сьоми залах, де побачили речові, образотворчі, письмові (рукописні та друковані), нумізматичні, археологічні, фотодокументальні, природні експонати. Екскурсовод розповів про історію Донецького краю, культуру, побут мешканців в різні епохи. В одній з експозицій на різноманітних предметах побуту мешканців міста, макетах, оригінальних експонатах був показаний процес переростання Маріуполя в найбільший індустріальний центр півдня України.Фотографії, листівки дозволили відвідувачам простежити історію розвитку Маріуполя і його знаменитих уродженців від 70-х років XIX століття і досі.Звичайно екскурсія музеєм супроводжувалась фотозйомкою.Наступною зупинкою стала архітектурна пам'ятка міста — водонапорна башня, висота якої сягає 33 м. Побудована була у 1910 році архітектором В.А. Нільсеном.


Біля башні фотохудожники змогли подивитись на будівництво найвищого православного храму України — церкви Покрова Божої Матері. Висота релігійної споруди сягає 84 м.


Юні фотографи ловили кожну мить екскурсії, фотографували та раділи вдалим знімкам.

Кінцевою зупинкою екскурсії став Приморський парк, де можна було побачити мечеть та зробити красиві знімки на оглядовому майданчику.
Після нетривалого відпочинку, «Фотомагію» очікували місцеві фотографи з Мариупольскої спілки молодді. Фотографи жваво спілкувались, ділились досвідом, кожен зміг розповісти свою творчу та цікаву історію, а також домовились про взаємну співпрацю, яка піде накористь двом фотоклубам.
Ось таким, цікавим та незабутнім, видався перший день перебування «Фотомагії» у Маріуполі. Юні фотоаматори побачили місто, змогли відчути історію та культуру різних епох і звичайно зробити цікаві світлини, які вже незабаром побачать тисячі мешканців Сєвєродонецька. Студійці продовжують своє навчання і водночас отримують позитивні емоції, радіють кожній новій зустрічі з прекрасними людьми.

Далі буде...

Володимир Каминін, спеціально для Vsevere.com

  • +1
  • 21:16
  • 147
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...