Вихованці шкіл-інтернатів Луганщини безкоштовно побували на виставі цирку "Сфера"

Вихованці шкіл-інтернатів Луганщини безкоштовно побували на виставі цирку "Сфера"

Більше ста дітей з Кременської та Сєвєродонецької школи — інтернату змогли безкоштовно побувати на виставі столічного цирку «Сфера » завдяки Луганськой Асоціації організацій людей з інвалідністтю — «ЛАОЛІ».

Що таке похід в цирк для дитини з інвалідністю? Це подія. Адже найчастіше такі діти живуть у світі своєї кімнати чи навчального комплексу. А тут — яскраве світло м'яка, кругла арена, на якій люди показують справжні чудеса, трюки повітряних гімнастів. Побачити все це вживу для багатьох дітлахів – недосяжна мрія.
Зараз, завдяки Луганськой Асоціації організацій людей з інвалідністтю — «ЛАОЛІ». на виставу до Сєвєродонецька Кремінська школа-інтернат приїхала таким великим колективом – понад п'ятдесят чоловік!
Під час представлення було видно, що діти дуже задоволені. У «секторі» плескали, тупотіли, жваво виконували все, що просили артисти, танцювали разом з ними, і, завмерши, стежили за польотом повітряних гімнастів під куполом.
Родзинкою програми є шоу, в якому зайняті верблюди. І юних, і дорослих відвідувачів дивує дресирування дикобраза, єнота, носухи.
«Дуже сподобалися собаки: їх вишкіл, дресирування, і навіть просто порода – такі великі, а очі – добрі,- ділиться враженнями Марина Низова. — Взагалі, в цирку вдається бувати рідко, а хочеться, щоб такі походи, як сьогодні, були частіше. Я б ходила в цирк кожен день!».

  • +1
  • 13:57
  • 115
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...