У Сєвєродонецьку вшанують ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Сєвєродонецьку вшанують ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Сєвєродонецьку з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 14 грудня 2017 року о 10.00 відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника жертвам Чорнобиля (сквер Слави, р-н перехрестя вул. Донецька – просп. Гвардійський).
Запрошуємо взяти участь у заході!

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Саме в цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, який став першою перемогою людства у приборкуванні мирного атому. З того часу учасники ліквідації аварії почали вважати його своїм професійним святом, хоча жоден з них не здобував такої професії.
Серед усіх трагедій, яке пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за своїми масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Чорнобильська аварія забрала життя багатьох людей, продовжує завдавати шкоди здоров’ю мільйонів українців, продовжує бути болем і проблемою всієї громадськості.

  • 09:23
  • 67
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...