Мешканці Сєвєродонецька можуть отримати електронні послуги, не виходячи з дому

Мешканці Сєвєродонецька можуть отримати електронні послуги, не виходячи з дому

Отримати довідку про відсутність або наявність судимості, зробити витяг з Єдиного державного реєстру МВС, отримати ліцензію на перевезення пасажирів, довідку про склад сім'ї, погодити розміщення на території міста тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності, сплатити судовий збір іще багато інших послуг мешканці Сєвєродонецька тепер можуть отримати через інтернет на порталі iGov.org.ua.

За допомогою порталу iGov.org.ua українці можуть отримати безліч потрібних послуг не виходячи з дому. Тут можна подати заяву на отримання матеріальної допомоги, реєструвати своє майно та замовляти потрібні довідки. Розробкою такого проекту займається громадська організація “Технології проти корупції”, у яку входять IT-волонтери майже з усієї України. Ініціаторами створення порталу стали кілька великих комп’ютерних компаній, які вирішили трохи допомогти державі. Працює портал як на Всеукраїнському так і на місцевих рівнях.

На даний час Всеукраїнський портал надає 418 послуг, які доступні онлайн. Ще 103 будуть доступні вже скоро і 561 послуга знаходить в розробці. Одна частина із них для замовлень і обробки цих послуг, безпосередньо за допомогою порталу, інша – має зібрані зовнішіні посилання на державні сервіси, які надають певні послуги. Для мешканців Сєвєродонецька доступно 45 послуг. Більшість із них поки містять автоматичне перенаправлення на інші сервіси.

Ось повний перелік доступних послуг для мешканців міста:

  • +2
  • 10:18
  • 150
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...