У ДНЗ № 10 відбувся фестиваль дитячої творчості "Ми - діти планети земля"

У ДНЗ № 10 відбувся фестиваль дитячої творчості "Ми - діти планети земля"

Наприкінці листопада 2017р. в ДНЗ №10 відбувся Фестиваль дитячої творчості «Ми – діти планети Земля».

Вихованці разом з батьками взяли участь у цікавій подорожі країнами світу. «Чарівний глобус» допоміг відвідати Італію, Америку і Японію, познайомитися з історичними фактами, культурою, традиціями народів цих країн.

До програми Фестивалю увійшли яскраві номери у виконанні дорослих і дітей. Вихователь Шевченко Наталія Олександрівна виконала українську пісню «Рідне місто».

Вихованці старшої групи №5 у загадкових карнавальних костюмах і масках запросили глядачів на святковий Венеціанський карнавал. Дівчата цієї групи виконали запальний танець «Тарантела» з бубнами.

Дошкільнята старшої логопедичної групи №9, виконавши індіанський ритуальний танець «Поклик вогню», перенесли усіх присутніх до минулого Американського континенту.

Чудовим завершенням свята було виконання дітьми старшої групи №3 композиції «Японія – країна вранішнього сонця». Хлопці під керівництвом інструктора з фізкультури Костирі Наталії Іванівни продемонстрували вправи східних бойових мистецтв. Дівчата виконали японський танець з віялами.

За інформацією Сєвєродонецького методичного центра

  • 11:14
  • 111
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...