У Сєвєродонецьку запропонували назвати вулицю іменем загиблого Сергія Самарського

У Сєвєродонецьку запропонували назвати вулицю іменем загиблого Сергія Самарського

У Сєвєродонецьку запропонували назвати вулицю іменем загиблого Сергія Самарського. Про цю ініціативу розповів в.о. першого заступника міського голови, депутат міської ради Сергій Зарецький на своїй сторінці у Facebook.

«2 листопада 2017 року був жорстоко вбитий депутат сєвєродонецької міської ради, радник міського голови, уповноважений по боротьбі з корупцією, журналист та громадський діяч Самарський Сергій Вікторович. На протязі багатьох років він був послідовним борцем з корупцією в Сєвєродонецьку. Відомий своєю непримиримістю до проявів сепаратизму та корупції. Вважаю що перейменування вулиці м.Сєвєродонецьк на його ім»я зможе показати вдячність громади Сергію Вікторовичу Самарському за його багаторічну працю на користь Сєвєродонецька, а також увіковіче пам«ять про нього серед містян» — підкреслив Сергій Зарецький.

Ця ініціатива знайшла відображення у створенні на офіційному сайті міської ради петиції «Перейменування вулиці іменем Самарського» (http://e-dem.in.ua/severodonetsk/Petition/View/22). Віддати свій голос може кожен бажаючий. Для цього потрібно пройти регістрацію на сайті та натиснути кнопку «Підписати петицію». Щоб петиція була розглянута на засіданні виконкому чи міської ради, вона повинна набрати 300 голосів.

Також варто зазначити, що вулицю, яку планується перейменувати, оберуть самі мешканці Сєвєродонецька.

  • 09:09
  • 77
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...