"РВС-БАНК" рейдерськи захопив у Сєвєродонецьку Льодовий Палац

"РВС-БАНК" рейдерськи захопив у Сєвєродонецьку Льодовий Палац

Нещодавно у засобах масової інформації була опублікована інформація, що РВС Банк (Київ) отримав право власності на майновий комплекс Льодовий палац спорту у Сєвєродонецьку (Луганська область) в рахунок боргу за кредитом. Вже сьогодні на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради з'явилось повідомлення про спробу рейдерського захвату Льводового Палацу. цю ситуацію повідомив міський голова Валентин Казаков.

«Переоформлення права власності на будівлю Льодового Палацу можливе тільки за рішенням суду. Але Сєвєродонецькій міській раді не відомо про будь-яке рішення суду на цю тему. Навпаки, після тривалих судових спорів будівлю Льодового Палацу вирішено залишити у комунальній власності. Між КП «СТКЕ» та РВС банком дійсно існує іпотечний договір, і згідно цього договору дійсно необхідно заплатити 4,3 мільйони гривень тіла кредиту. Після призначення нового керівника КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» були відновлені переговори з банком щодо виплати кредиту. Але з’ясувалося, що фінансовій установі нецікаве отримання коштів. Натомість кредитор проводить консультації з нотаріусами щодо переоформлення права власності на Льодовий Палац, мотивуючи це тим, що він знаходиться в іпотеці, за договором якої існує заборгованість.

О 15.00 у четвер, 23 листопада, у Лисичанську нотаріус Козлов Юрій Вікторович, що є представником Луганської філії комунального підприємства «Реєстрація нерухомості та бізнесу» на підставі іпотечного договору засвідчив своїм нотаріальним підписом право власності РВС банку на будівлю Льодового Палацу спорту. Це є прямим порушенням норм законодавства, тому за моїм підписом були направлені листи до правоохоронних органів та подано заяву про злочин до Сєвєродонецької місцевої прокуратури. Також направлено скаргу у сфері державної реєстрації до Міністерства юстиції України.

Прокурор міста Сєвєродонецька Андрій Григорович Михайлюк повідомив, що за зверненням Сєвєродонецького міського голови внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42017131370000188 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365-2 ч. 3 (зловживання повноваженнями особами, що надають публічні послуги — тяжкий злочин) за фактом здійснення перереєстрації права власності на будівлю Льодового Палацу спорту м. Сєвєродонецька, чим спричинено тяжкі наслідки інтересам територіальної громади м. Сєвєродонецька. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.» — йдеться у заяві Сєвєродонецької міської ради.


  • 17:02
  • 102
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...