Кров патріота…

3 листопада 2017 року на Луганщині, уСеверодонецьку, сталася трагічна подія:у четвер було цинічно вбито депутатаСереводонецької міськради СергіяСамарського. Тіло депутата було знайденоввечері із проломленою головою, велітному районі міста. За словами колег,це людина з гострим почуттям справедливості,активною проукраїнською позицією,журналіст, що займався антикорупційноюдіяльністю, та не боявся говорити правду,навіть незручну для багатьох. Самарськийбув депутатом від БПП, його вважали безсумніву патріотом. Ба більше, вбитийдосить відчутно дошкуляв конкретнимопоблоківцям, яких тут й досі так іназивають «регіоналами».

Сепаратизм на вільній території Луганщиніреінкарнується ще й тим чином, що нелише у владі, але й у судах тут залишаютьсясудді із очевидно проросійськиминастроями. Ті «регіонали», які ранішеконтролювали економічні потоки, заразпотрапили до різних органів влади,зокрема змінивши прапори на начебтопатріотичні, мають досі ті самі центривпливу. Самарський «розкачав» ситуаціюв Сіверськодонецьку щодо «регіоналів»,зокрема щодо колишнього секретаряміської Ради Буткова. Було викрито схемиграбунку, й таким чином зламано економічнийфундамент у колишньої Партії регіонів,а зараз Опоблоку в цьому регіоні.З’явилося безліч проваджень щодоконвертаційних центрів, які зачинили.Самарський мав стати секретаремСіверськодонецької ради. Це порушуєбагато питань щодо його загибелі.

Трагедія Сергія Самарського — це одназ тих ластівок, які говорять про те, щопроросійські й антидержавницькі силибудуть стверджуватися тут за будь-якуціну. Сам Сергій був людиною із загостренимпочуттям справедливості, який відкритозаймав патріотичну позицію і до війни.Останнім часом він збирав голоси длятого, щоб його обрали секретарем міськоїРади, і фактично майже всі голоси вінвже зібрав. У виконкомі він виконувавфункції з боротьби із корупцією. Ізаймався цим питанням завзято. Вінпостійно викладав в інтернеті відповідніматеріали, які знаходили свій розголос,зокрема й щодо газових заправок,зловживань місцевої влади. Це чистополітичне замовне вбивство, для тогощоб показати усім іншим патріотам ісправжнім борцям, що така діяльністьна Луганщині є дуже небезпечною.

  • 10:48
  • 81
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...