Керівнику ансамблю «Еврика» Сергію Кулакову присвоєно звання "Заслужений працівник культури України"

Керівнику ансамблю «Еврика» Сергію Кулакову присвоєно звання "Заслужений працівник культури України"

Указом Президента України № 355\2017 від 08.11.2017 р. почесному громадянину міста, керівникові народного ансамблю бального танцю «Еврика» Сєвєродонецького міського палацу культури»Сергію Кулакову присвоєно звання «Заслужений працівник культури України».

Сергій Володимирович Кулаков — засновник і беззмінний керівник відомого не тільки у Сєвєродонецьку, а й далеко за його межами колектива “Еврика”. Виступам його вихованців аплодували в Чехії, Польщі, Болгарії, Великобританії, і, звичайно ж, у багатьох містах України. Ансамбль відзначено серією перемог на всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах. Чимало учнів Сергія Кулакова викладають мистецтво спортивного бального танцю в Україні і за кордоном. За 20 років наполегливої праці в “Евриці” пізнали мистецтво танцю більше восьми тисяч сєвєродончан.

Цю гарну новину прокоментував в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький: «Вітаю Сергія Кулакова з заслуженою нагородою! Його праця та здобутки — справжня гордість нашого міста!»

  • 09:59
  • 70
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...