Прокурор Луганської області представив колективу Сєвєродонецької прокуратури нового керівника

Прокурор Луганської області представив колективу Сєвєродонецької  прокуратури нового керівника

Як вже повідомлялось на нашому сайті раніше, сьогодні, 7 листопада 2017 року, прокурор Луганської області Володимир Янко представив нового керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури радника юстиції Андрія Михайлюка

Рішенням Ради прокурорів України від 01 листопада 2017 року рекомендовано призначення переведення Михайлюка Андрія Григоровича на посаду керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури.

Наказом Генерального прокурора від 03 листопада 2017 року Михайлюка Андрія Григоровича призначено на посаду керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури.

У свою чергу наказом Генерального прокурора Григорова Сергія Віталійовича звільнено з посади керівника Сєвєродонецької місцевої та призначено на посаду керівника Луганської місцевої прокуратури № 2.

Володимир Янко побажав успіхів новопризначеним керівникам місцевих прокуратур та наголосив на необхідності неухильного дотримання конституційних прав і свобод громадян.

Довідково: Михайлюк Андрій Григорович працює в органах прокуратури з 2002 року, у грудні 2015 року за результатами відкритого конкурсу очолив Луганську місцеву прокуратуру № 2, є радником юстиції.

Прес-служба прокуратури Луганської області

  • 18:51
  • 257
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...