У Сєвєродонецьку відбулися заходи з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських

У Сєвєродонецьку відбулися заходи з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських

28 жовтня Україна відзначає 73-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Вітали ветеранів напередодні. Святковий концерт і урочистості відбулися у міській публічній бібліотеці.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький звернувся до ветеранів: «Ми пам'ятаємо, якою ціною нам дісталося це мирне життя. Ціною мільйонів життів, покалічених доль. Україна, як ніхто, знає, що таке фашизм, знає ціну свободі і якою ціною здобувається мир. Низький уклін вам, дорогі ветерани! Ми відповідаємо за все, що ви передали нам. Нам необхідно зробити все можливе, щоб зараз у вже мирному Сєвєродонецьку ми дивилися впевнено в майбутнє. Щоб наше місто, як і вся Україна, процвітали. У цей день хочу зазначити, що сьогодні слово «мир» сприймається по-іншому. Це перетворилося практично в молитву. Ми щасливі, що можемо перейняти ваш досвід. Досвід людей, які відновлювали місто в післявоєнний складний час, які активною громадянською позицією і серйозною працею змогли відродити нашу країну. Бажаю вам у цей день, перш за все, миру. Хочу побажати, щоб ви, ваші діти і правнуки жили в мирній країні, в мирному місті під мирним небом. Дай бог вам здоров'я, довгих років життя, активної громадянської позиції», — сказав Сергій Зарецький.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання. Захід продовжився святковим концертом за участі ансамблю народного хору «Надія» міського Палацу культури. Завершилися урочистості подальшим покладанням квітів до братської могили на меморіалі Слави.

sed-rada.gov.ua/novini-mista/u-sievierodonecku-vidbulisya-zahodi-z-nagodi-73-yi-richnici-vizvolennya-ukrayini-vid-nimecko-fashistskih-zagarbnikiv_30-10-2017

  • 21:09
  • 151
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...