Сєвєродонецька ТЕЦ включилася в опалювальний сезон

Сєвєродонецька ТЕЦ включилася в опалювальний сезон

24 жовтня відбулося розширене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проведення якого ініціював в.о. міського голови Сергій Зарецький.

Як зазначив головуючий на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський, головне питання порядку денного — подача тепла городянам, адже лише частина міста з опаленням. На засідання комісії були запрошені також представники ПАТ «Луганськгаз», ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», КП «СТКЕ», правоохоронних органів. Також участь взяв начальник регіонального відділення Фонду державного майна в Луганській області Олександр Волков.

З головного питання слово взяв в.о. міського голови Сергій Зарецький. Він наголосив, що у Сєвєродонецьку ситуація з початком опалювального сезону склалася важка:

«18 жовтня підписано розпорядження «Про початок опалювального сезону 2017-2018 року». 20 жовтня з 09.00 ранку згідно з розпорядженням повинна була розпочатися подача теплоносія на об’єкти житлового фонду та соціальної інфраструктури. У місті є два теплопостачальних підприємства: КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» та ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ». КП «СТКЕ» відповідно до розпорядження ще у п’ятницю почало подачу теплоносія. 20 жовтня подано газ на котельні СТКЕ, і вони запущені в експлуатацію. На сьогодні теплоносій подано на всі житлові будинки нової частини міста.

Ситуація з ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» склалася непроста. Метою цієї наради є прийняття гострих заходів впливу на всіх суб’єктів, щоб вони у найкоротші строки почали опалювальний сезон на ТЕЦ. Мінусова температура зовнішнього повітря вже другу ніч. Прогноз погоди й надалі непозитивний. Сьогодні у першій половині дня відбулась нарада з вищим керівництвом Луганськгазу, директором Департаменту ЖКГ Луганської ОДА, на якій також були присутні представники Лисичанська, Рубіжного і Попасної. Наразі відбувається подача газу на Сєвєродонецьку ТЕЦ. Підприємство включилося в опалювальний сезон.

Підприємство було готове, по ТЕЦ була подана циркуляція на всі будинки. Не було лише газу, щоб дати температуру теплоносію. Під час наради було проговорено про певні складності взаєморозрахунків між підприємствами. Раніше в ОДА також було проведено низку нарад щодо опалювального сезону. Облдержадміністрація готова була виступити гарантом у відносинах між ТЕЦ і ПАТ «Луганськгаз». Сьогодні ми остаточно зуміли розставити всі крапки над «і». І ця низка нескінченних нарад і прийняття рішень закінчилася сьогодні тим, що ми вийшли на даний момент на початок опалювального сезону на всіх енергогенеруючих підприємствах міста Сєвєродонецька».

Заступник міського голови Олексій Ярош зазначив щодо підготовки житлово-комунального господарства до початку опалювального сезону: «Дуже добре, що команда досить злагоджено спрацювала. Зараз піде теплоносій. Якщо будуть якісь складнощі, всі служби готові».

Директор ДП «Сєвєродонецька «ТЕЦ» Олександр Гудима зазначив, що роботу вже розпочато: «О 17.00 буде розпалено котел. Через 5-8 годин споживачі отримають тепло. Нарахування будуть здійснюватись по факту отримання тепла. У першу чергу теплоносій подаватиметься на об’єкти соціальної інфраструктури».

Головний інженер Сєвєродонецього міжрегіонального управління газового господарства Олег Цальцалько: «На даний момент газ на ТЕЦ подано. Газ на станції буде – відповідно, буде і тепло».

Директор КП «СТКЕ» Володимир Прядка зазначив, що з п’ятниці є тепло у частині міста, яку обслуговує СТКЕ. З різних причин не підключено лише 4 будинки: Ш.Будівельників, 11, вул. Вілєсова, 11, пр. Гвардійський, 59б та вул. Гагаріна, 86. Ці питання буде вирішено у найкоротший термін.

Зазначену інформацію членами міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взято до відома.

sed-rada.gov.ua/novini-mista/sievierodonecka-tec-vklyuchilasya-v-opalyuvalniy-sezon_24-10-2017

  • 16:40
  • 133
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...