Школа № 5 відзначила 55-річний ювілей! (ФОТО)

Школа № 5 відзначила 55-річний ювілей! (ФОТО)

20 жовтня середня загальноосвітня школа № 5 відсвяткувала свій 55-річний ювілей.

У далекому 1962 році в мальовничому куточку Сєвєродонецька піднеслася вона над землею, оточена тендітними кленами та поважними дубами. І потекли дзвінким, веселим струмочком до неї перші учні. Більш, чим за п’ять десятиліть зі стін навчального закладу вийшли тисячі вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі. Скільки б літ не спливло, а для багатьох випускників та педагогів школа залишилась такою ж рідною і близькою.

Привітати школу зважливою датою приїхали її випускники, ветерани-педагоги, учні та поважні гості: в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький, завідувач Сєвєродонецького методичного центру Лілія Князєва, працівники органів місцевого самоврядування, громадськість.

Педагогічна та учнівська спільноти закладу розпочали святкування від самого ранку. Центральний вхід, стіни, сходові прольоти, кабінети та приміщення, загалом увесь навчальний заклад був прикрашений святковими кульками, плакатами та поздоровленнями з 55-річним ювілеєм. Кожного гостя зустрічали дівчата в українських костюмах, дарували квіти та сувеніри, зроблені учнями.Слід зауважити, що ювілею школи передувала кропітка робота всього педагогічного складу. Вивчено архіви школи, збиралася інформація про випускників та вчителів різних років, щоб показати яким важливим і насиченим був шлях довжиною у 55 років.

Кульмінацією свята став концерт в актовій залі закладу. Привітав школу з ювілеєм в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький. «Дуже приємно потрапити в таку святкову та теплу атмосферу. Сьогодні ми згадуємо приємні моменти з життя школи: будівництво, перші випускники, численні досягнення та розбудова навчального закладу протягом 55 років. Школа № 5 вже привчила нас до того, що у цьому закладі дуже високі показники знань учнів, а це заслуга усього педагогічного составу і особливо директора Горобинської Ірини Вікторівни. Саме вона в цей непростий для країни час змогла знайти сили та дати друге дихання усій школі.

Останнім часом міська влада переглядає своє відношення до галузі освіти у місті. Саме освіта стала пріоритетним напрямком у роботі всієї міської ради. Бо це піклування про майбутнє нашого міста. Сьогоднішні учні – надія усієї громади на краще майбутнє взагалі усього міста. Дякую усім вам за те, що любите, виховуєте та навчаєте дітей! Дякую за ваш безцінний труд! І ще раз вітаю усіх з 55-річним ювілеєм вашого гарного навчального закладу! Зі святом!» — привітав присутніх Сергій Вікторович.

З урочистим словом виступила і директор школи Ірина Горобинська.

«Сердечно вітаю всіх вас, дорогі учні, вчителі, випускники, батьки, шановані ветерани, з ювілеєм нашої школи. У нас дійсно велике свято, яке є важливою подією не лише для сьогоднішніх школярів та педагогів, а й для всієї громади міста. Всій шкільній родині хочу побажати міцного здоров’я, мирного неба, великого натхнення, успіхів, а вчителям, аби вони своєю освітянською працею й надалі примножували славу рідної школи», – сказала Ірина Вікторівна.

Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найактивніші учні школи. Тут було все: і чудові співи, і гумористичні сценки, і запальні танці. Концертні номери змінювали спогади ветеранів освітянської ниви, колишніх директорів і випускників. А ще були незабутні враження, веселі жарти та море привітань. У цей ювілейний день колектив школи почув на свою адресу не тільки теплі слова, але й отримав подарунки. Кращих педагогів було відзначено грамотами та подяками.

sed-rada.gov.ua/novini-mista/shkola-no-5-vidznachila-55-richniy-yuviley_23-10-2017

  • 14:01
  • 149
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...