Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

17 жовтня 2017 року о 15-00 год. у залі засідань міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення.

На засіданні був присутній в.о. першого заступника міського голови Зарецький С.В.

Одним з найгостріших питань, які розглядалися на комісії було питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках міста.

На сьогоднішній день велике занепокоєння викликає ситуація, яка склалася на ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання “Азот» із виплатою заробітної плати працівникам. На теперішній час сума заборгованості становить 86042,5 тис. грн. Заборгованість виникла у березні 2017р. і збільшилась на 72505,7 тис. грн. (536%). Керівнику підприємства було направлено 3 листи з вищевказаного приводу та із запрошенням взяти участь в засіданні комісії. На жаль, керівником підприємства запрошення щодо участі в засіданні комісії було проігноровано.

Тому в.о. першого заступника міського голови Зарецький С.В. протокольно доручив:

— продублювати листи до керівників підприємств-боржників про надання письмових пояснень щодо неявки на засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення;

-направити до поліції та прокуратури листи звернення стосовно окремих підприємств-боржників і у межах своїх повноважень, забезпечити участь керівників підприємств-боржників у черговому засіданні комісії та вжити до їх керівників відповідних заходів реагування.

Також було доручено призначити наступне засідання комісії у найкоротший термін.

sed-rada.gov.ua/novini-mista/vidbulos-zasidannya-timchasovoyi-komisiyi-z-pitan-pogashennya-zaborgovanosti-iz-zarobitnoyi-plati-groshovogo-zabezpechennya-pensiy-stipendiy-inshih-socialnih-viplat-z-pitan-legalizaciyi-zaynyatosti-ta-oplati-praci-naselennya_23-10-2017

  • 13:53
  • 74
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...