У місті відбувся турнир-присвята всім захисникам України (ФОТО)

У місті відбувся турнир-присвята всім захисникам  України (ФОТО)

Чи можна уявити майбутнього захисника без відповідної фізичної підготовки? Це риторичне запитання, яке не потребує відповіді, і педагогічний колектив СЗШ №11 це розуміє. Саме тому 19 жовтня 2017 року відбувся 7 регіональний спортивно – інтелектуальний турнір імені Олександра Білоуса. Конкурс мав на меті — підвищення загальної та спеціальної підготовки, виховання вольових якостей майбутніх захисників України. 14 команд з м. Сєвєродонецька та Лисичанська гідно змагалися у конкурсах різного спрямування.

Турнір став не просто змаганням, а передусім присвятою всім захисникам України, які боронили, боронять та будуть боронить незалежність України. Педагоги, діти розуміють, що й зараз у країні триває війна, гинуть військові. Пам’ять загиблих військових було вшановано хвилиною мовчання. Поряд із іменем Олександра Білоуса, випускника нашої школи, який загинув у Афганістані, пролунало, на жаль, ім’я Гуртяка Юрія — випускника СЗШ №11, який загинув улітку 2016 року.

Різні етапи відбулися на різних локаціях — від шкільних кабінетів до актової зали, від шкільного стадіону до великої спортивної зали. Завдання для турніру готували учителі – предметники разом із учнями10 класу, які ж і були суддям на різних етапах.

Допомагали у суддівстві, супроводжували команди за маршрутом, слідкували за порядком старшокласники- представники шкільного самоврядування, які входили до складу волонтерського загону.

Почесні гості, а саме: методист СМЦ Жук О.М., офіцери Цивільно- військового співробітництва ЗСУ — Тищенко Ю.І. та Цибань А.О., учасники АТО, які зараз гідно несуть службу у військкоматі м. Сєвєродонецька, Торнарудський С.В., Макогон А.Є., Молодкін О. М.- не тільки привітали команди із відкриттям турніру, але й стали суддями на різних етапах.

За підсумками всіх конкурсів перемогу здобула команда СЗШ №10, ІІ місце гідно посіла команда СЗШ №11, а ось ІІІ місце розділили між собою команди СЗШ №12 та СЗШ №18.

По інформації Сєвєродонецького методичного центру

  • 14:58
  • 78
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...