В СЗШ № 18 М. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПЕДАГОГІВ ШКОЛИ ІЗ ГОСТЯМИ ЗІ ЛЬВІВЩИНИ (ФОТО)

В СЗШ № 18 М. СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПЕДАГОГІВ ШКОЛИ ІЗ ГОСТЯМИ ЗІ ЛЬВІВЩИНИ (ФОТО)

Хто насправді об’єднує Україну? Хто зшиває її всупереч всім негараздам своєю любов’ю і відданістю? Хто турбується за країну і її майбутнє по-справжньому? Відповідь проста: ми — українці. А якщо бути точнішими – освітяни! 19 жовтня в СЗШ № 18 м. Сєвєродонецька відбулася довгоочікувана зустріч педагогів школи із гостями зі Львівщини.

Справжніми сонячними промінцями засяяли для учнів і учителів школи пані Оксана і пані Христини з райцентру Львівщини м. Миколаїв. Навіть це звернення до учителя стало відкриттям для учнів. Скільки позитиву, щастя, радості і очікування мрії привезли до нас ці тендітні дівчата! Вони провели уроки поетики і розвитку мовлення у 2-Б та 2-В класах. І ці уроки стали справжнім відкриттям: ми дарували одне одному свої серця і посмішки; складали вірші про найсвятіше – батьків; плели осінні стрічки. Розставалися ми справжніми друзями, з обіймами і навіть сльозами. Але це були сльози радості від зустрічі, від відкриття одне одного, від зрозуміння, які мі різні і однаково захоплені… країною, школою, чарівними діточками, життям!

Гості, в свою чергу, осталися у захваті від закладу: від оформлення помешкань і кабінетів, чемних і активних учнів та щирих і досвідчених педагогів. Педагогічний колектив школи з радістю прийняв колег до своїх лав і присвоїв їм «почесне звання сєвєродончанина» з врученням значка «Я люблю Сєвєродонецьк». Своїм учням на Львівщину вчителі повезуть пазли з видами Сєвєродонецька та нашу нескінченну любов. А нам на згадку Оксана Юріївна Стасів та Христина Олексіївна Куртяник лишили чудову книгу «Львів. Місто, що надихає», дитячі журнали та збірку учнівських віршів «Слава Україні! Героям слава!», а головне, свою найпозитивнішу енергетику, життєлюбність і стійку віру в майбутнє України.

Тепер нам залишається тільки мріяти про наступну зустріч, а в перерві ми вирішили обмінюватися відеороликами, світлинами, думками, мріями і почуттями. Червоною лінією через усю зустріч пройшло почуття нескінченої любові до рідної країни, і її гаслом можна вважати мудрий вислів бл. Любомира Гузара: «У нас немає поділу між Сходом і Заходом! Є поділ між тими, хто любить Україну і хто її не любить!»

По інформації Сєвєродонецького методичного центру

  • +2
  • 14:51
  • 94
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...