Як освітяни зі Львівщини знайомились з Сєвєродонецьком (ФОТО)

Як освітяни зі Львівщини знайомились з Сєвєродонецьком (ФОТО)

19 жовтня 2017 р. чудовою теплою осінньою погодою зустрічав Сєвєродонецьк гостей – освітян зі Львівщини, які прибули до Луганщини в рамках проекту «Змінимо країну разом».

В другий день перебування в нашому місті керівник гуртка Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Юні екскурсоводи» Гуржій Вікторія Анатоліївна провела гостей вулицями та проспектами Сєвєродонецька, познайомила з історією народження та розвитку міста. Вони побачили перший капітальний будинок, побудований в місті у 1935 році, почули розповідь про озеленення Сєвєродонецька, відвідали «Гоголь-сквер».

В історії всіх міст України обов’язково є сторінки, пов’язані з Другою Світовою війною. У Сєвєродонецьку вони накреслені на граніті та замуровані в бетоні на Меморіалі Слави. Під час його відвідування гості вшанували пам'ять воїнів-визволителів — танкістів та піхотинців, які в далекому 1943 році звільнили наше місто від німецько-фашистських загарбників. Відвідали ще один пам’ятник на мапі Сєвєродонецька на площі Миру — пам’ятник генерал-майору Радієвському Олександру Віталійовичу, який загинув у липні 2014 року, захищаючи територіальну цілісність України.

Побачили гості і спортивні об’єкти- тенісні корти, Льодовий палац, спортивні комплекси і спортивні зали, яких чимало у місті. Пишаються сєвєродончани і знов відновленою будівлею театру, де зараз мешкає Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр. Педагоги зі Львівщини виявилися великими любителями театру і їм пощастило придбати останні квитки на прем’єрну виставу «Конотопська відьма».

Продовжилась екскурсія у Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Директор Центру Борисова Лариса Леонідівна поділилась досвідом роботи закладу, провела навчальними кабінетами, розповіла про роботу гуртків.

Зацікавились гості предметами народного побуту, вишиванками, рушниками, роботами ужитково-декоративного мистецтва народних майстрів нашого краю, набутими в етнографічно-краєзнавчих експедиціях та походах по Луганщині, які вони побачили в кабінеті етнографії. Керівник гуртка «Народознавство» та «Джерельце» Галатайстрова Юлія Вікторівна розповіла про народні звичаї, традиції та обряди притаманні нашому східному регіону, особливостями відзначення свят народного календарю.

Закінчився візит освітян Львівщини до нашого Центру дружнім спілкуванням за круглим столом.

По інформації Сєвєродонецького методичного центру.

  • 14:44
  • 73
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...