Як вчителька школи №6 бере участь в проекті "Схід та Захід разом. Змінимо країну разом" (ФОТО)

Як вчителька школи №6 бере участь в проекті  "Схід та Захід разом. Змінимо країну разом" (ФОТО)


100 освітян та 30 працівників культури беруть участь вже у третьому етапі обміну між Луганщиною і Львівщиною у рамках проекту «Змінимо країну разом». До Сєвєродонецька завітало 5 вчителів, які протягом 10 днів будуть навчати місцевих школярів.В зворотньому напрямку відправилась делегація педагогічних працівників з Луганщини, в складі якої вчителька середньої загальноосвітньої школи №6 Оксана Бувалець.

18 жовтня відбулось відправлення делегації з Луганщини до Львова.


Вже 19 жовтня Львівщина гостинно вітала вчителів з Луганської області.


20 жовтня, на Бродівщині вшановували пам'ять жертв операції «Захід» – 70-ті роковини з дня масової депортації мешканців Західної України до Сибиру.Оксана Бувалець взяла участь в заходах.


В рамках проекту " Схід і захід разом" Оксана Бувалець відвідала місцеву Бродівську гімназію (одна з найстаріших споруд 1865 р). Там є частка нашої Луганщини — Прапор. У минулому році директор гімназії був у Станиці Луганській де йому подарували цей прапор.


Далі буде…

Інформація зі сторінки школи № 6 (https://www.facebook.com/schkola6.sever/?hc_ref=ARTTLL6Y9s8WKyYDd63f40lCdRJK2RpWCBkH-lUiTHdmN3k-sJCYHQppci8cHPMVXiY&fref=nf)

  • 14:34
  • 215
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...