На базі Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» відбувся семінар-практикум (ФОТО)

На базі Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» відбувся семінар-практикум (ФОТО)

19 жовтня на базі Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність» відбувся семінар-практикум для 30 педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів та 5 новопризначених педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів «Творча презентація власного досвіду роботи СДЮК «Юність» з формування нових пріоритетів, основних рис системи культурно-дозвіллєвої діяльності».

Під час семінару особливу увагу було зосереджено на впровадження інноваційних методик та нових технологій культурно-дозвіллєвої діяльності, та на проблеми, які потребують вирішення в організації культурно-масової роботи. Окрім теоретичної частини, культорганізаторами комплексу «Юність» було проведено тренінг з психологічного, творчого та активного тімбілдінгу, в якому учасникам семінару було надано можливість на практиці ознайомитися з основними цілями, завданнями та з унікальними прийомами командоутворення, які використовують у своїй роботі професіонали «Юності».

Чи варто говорити, що педагоги Сєвєродонецька залишали гостинні стіни одного з клубів дитячо-юнацького комплексу вже справжньою командою, озброєною новими знаннями, безцінним досвідом і особливим професійним натхненням.


  • 13:53
  • 61
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...