21 вересня світ відзначає Міжнародний день Миру (перелік заходів в навчальних закладах Сєвєродонецьк

21 вересня світ відзначає Міжнародний день Миру (перелік заходів в навчальних закладах Сєвєродонецьк

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.

Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Генеральна Асамблея закликала всіх держав-членів ООН, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об'єднаних Націй.

У центральних установах Організації Об'єднаних Націй цей День щорічно розпочинається спеціальною церемонією біля Дзвону миру. Дзвін Миру встановлений у західній частині саду, у дворі комплексу на газоні перед будівлею Секретаріату. Зазвичай о 10 год. 00 хв. за місцевим часом (14 год. 00 хв. по Гринвічу), Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй, перш ніж ударити у дзвін, виступає із спеціальним зверненням і закликає народи всього світу задуматися на мить над значенням миру для всіх людей. Після хвилини мовчання Голова Ради Безпеки також виступає із заявою від імені членів Ради.

До Міжнародного дня миру, 21 вересня, в навчальних закладах Сєвєродонецька відбудуться наступні заходи:

  • Школа № 15 візьме участь у Всеукраїнській акції «Голуб миру»;
  • у гімназії о 8:00 розпочнеться свято «День миру»
  • школа № 6 о 08:00 розпочне загальношкільну акцію «Голуб миру»
  • на території школи № 20 о 09:40 відбудеться флешмоб «Голуб миру»;
  • на шкільному подвірї школи № 12 о 12:30 пройде конкурс стріт-арту на асфальті «Хай завжди буде мир!»
  • школа № 7 проведе урок миру та флешмоб «Голуб миру»
  • 12:32
  • 78
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...