До уваги громадян, які користуються субсидією!

До уваги громадян, які користуються субсидією!

Згідно з п. 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. №848 (в редакції постанови КМУ від 22.09.1997 р. №1050 із змінами та доповненнями), перерахунок субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі нарахування плати за послугу з централізованого опалення у разі відсутності засобів обліку теплової енергії з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря.

Згідно з п. 15 Положення, громадяни зобов’язані сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням призначеної субсидії (крім випадків нарахування плати за послугу централізованого опалення за відсутності засобів обліку теплової енергії, коли одержувач повинен щомісяця сплачувати за централізоване опалення обов’язкову частку платежу).

До розрахунку (перерахунку) субсидії з жовтня 2016 р. для абонентів житлових будинків без будинкових (квартирних) приладів обліку теплової енергії, які обслуговуються «ДП Сєвєродонецька ТЕЦ», використовувався тариф з централізованого опалення — 46,24 грн. за 1 кв. м опалювальної площі, а для абонентів житлових будинків без приладів обліку теплової енергії, які обслуговуються КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» використовувався тариф з централізованого опалення — 32,98 грн. за 1 кв. м опалювальної площі.

Протягом опалювального періоду 2016-2017 рр. щомісяця теплопостачальні підприємства надавали інформацію щодо вартості за 1 кв. м опалювальної площі з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря.

Відповідно до цього УПтаСЗН щомісяця виконувало перерахунок діючих субсидій з урахуванням фактичної вартості за послугу з централізованого опалення.

Згідно з листом ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» від 06.04.17 р. №08-06-402 плата за послугу з централізованого опалення для мешканців будинків, в яких відсутні засоби обліку теплової енергії, за березень 2017 р. становила 30,98 грн. за 1 кв. м опалювальної площі з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря.

Згідно з листом КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» від 05.04.2017 р. №04-272 плата за послугу з централізованого опалення для мешканців будинків, в яких відсутні засоби обліку теплової енергії відповідно за березень 2017 р. становила 22,10 грн. за 1 кв. м опалювальної площі з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря.

Згідно з цим теплопостачальні підприємства зменшили нарахування за послугу з централізованого опалення.

Відповідно до цього, Управління праці та соціального захисту населення виконало перерахунок діючих субсидій за березень 2017 р.

Надміру перераховані суми субсидії на послугу централізованого теплопостачання зняті з особових рахунків користувачів субсидією.


Управління праці та соціального захисту населення міської ради

  • 18:21
  • 65
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...