Юні фотографи із Сєвєродонецька відвідали херсонські школи

Юні фотографи із Сєвєродонецька відвідали херсонські школи

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 72 річниці з Дня перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні 06-07 травня 2017 року у трьох загальноосвітніх навчальних закладах закладах Херсонської міської ради: Комишанській школі №26, Антонівській школі № 21 та Степанівській школі № 17 завітала делегація з вісімнадцяти юних фотографів із Сєвєродонецька.

Хоча це були вихідні дні делегацію дітей і дорослих зустрічали діти- представники учнівського самоврядування, вчителі на чолі з адміністраціями закладів.

Знайомство у кожній школі розпочиналося по-гостинному — пригощанням, під час якого учні та гості розповідали про себе. Далі відбулися екскурсії: спочатку по території навчальних закладів з відвідуванням шкільних музеїв, потім кожна школа за індивідуальними планами відкрила гостям цікаві історичні куточки Херсонщини. Під час краєзнавчих екскурсій, нові друзі слухали цікаві розповіді своїх однолітків про наш південний край, який захоплює не тільки око, але й душу та серце.

Особливе враження справила на гостей прогулянка територією колишнього Благовіщенського жіночого монастиря, який знаходиться на березі двох озер – Білого та Безмен.
Юні фотографи мали змогу потренувати свої навички та зробити вдосталь фотографій з чудовими краєвидами.
Зустріч завершалася спільним фото та обміном адресами.

Источник: https://0552online.com/city/12540-yun-fotografi-z-msta-syevyerodonecka-vdvdali-hersonsk-shkoli.html

  • 22:43
  • 59
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...