У Сєвєродонецьку відбулись урочисті заходи до Дня Перемоги

У Сєвєродонецьку відбулись урочисті заходи до Дня Перемоги

У вівторок, 9 травня, з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в обласному центрі Луганщини відбувся мітинг-реквієм, урочиста хода та покладання квітів до братської могили Меморіал Слави.

Вже традиційно на площі Миру відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь керівники міста, ветерани, військові, школярі, представники громадськості, місцеві жителі та гості Сєвєродонецька.

«Дорогі ветерани! Ви — наше безцінне надбання, ваш подвиг — наша сила і віра. В наших серцях завжди буде жити пам'ять про загиблих, про тих, хто вижив і переміг у Другій світовій війні, про героїв, які відновили з руїн Україну і рідний Сєвєродонецьк. Низький уклін всім ветеранам, які пройшли дорогами Другої світової війни і подарували нам світле майбутнє!» — звернувся до присутніх на площі в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

Після привітальних виступів заступник міського голови Олексій Ярош разом з керівником міської Ради ветеранів Володимиром Федоровичем Корженко поклали квіти до пам’ятнику генерал-майору Олександру Радієвському, який командував операцією по звільненню Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань 22 липня 2014 року і загинув наступного дня. 9 травня Олександр Віталійович міг би святкувати 47-й день народження.

Звернулися зі сцени з вітальними словами до ветеранів та учасників мітингу представники учнівської молоді Крістина Шанталій та Павло Фрідкін. По закінченню мітингу, відбулась урочиста хода до братської могили Меморіал Слави.

Там пройшла паніхіда, яку відслужив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський. Після чого тисячі сєвєродончан поклали квіти до братської могили, таким чином віддавши данину загиблим у Другій світовій війні. Після покладання квітів на площі Миру відбувся святковий концерт, де виступив переможець проекту X-фактор, лауреат багатьох вокальних конкурсів Дмитро Бабак та колективи міського Палацу культури.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

  • 21:49
  • 106
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...